top of page

„IŠLAISVINTAS MOTERIŠKUMAS.

TRAUKIANTI MOTERIS“.

Online kursas

„IŠLAISVINTAS MOTERIŠKUMAS. TRAUKIANTI MOTERIS“

Online kursas

 

  

 

„Išlaisvintas moteriškumas. Traukianti moteris“ - tai 4-ių savaičių programa moteriai, jaučiančiai, kad jos viduje gyvena neišmatuojamai moteriška, prisirpusi tekančio moteriškumo moteris. Ji autentiška, ji su niekuo nesilygina, nieko nebando atkartoti. Ji kaifuoja pati nuo savęs.

Dirbdama su daugybe moterų iš tiek daug jų girdžiu: „Gerai žinau, ką reiškia „būti vyru“, ir taip ilgiuosi moteriškos savęs. Abejoju, ar išvis kažkada tokia buvau, bet žinau ir jaučiu, kad giliai viduje esu neišmatuojamai moteriška, prisirpusi saldaus tekančio malonumo.“


Kaip šią būseną atsirakinti savyje ir integruoti kasdienybėje? Šią temą tyrinėsime naujame mano vedamame kurse.

Per kursą pakviesiu Tave dar labiau susipažinti su savimi - skirti kokybiško malonaus terapinio laiko sau.

Kurso temos:

1. Santykiai. Kodėl kai Tu pirmiausiai pasirenki save, visi kiti (vyras, vaikai ir kt.) lieka patenkinti? Kaip visus santykius su kitais rinktis ir kurti pagal savo tikruosius norus? Kaip užaugti savyje iki vertumo, kokio iš tikrųjų nori? Atsirakink giluminį pasitikėjimą savimi ir būtent iš šios būsenos rinktis vyrą ar/ir santykių kokybę. 

2. Mylinti savo kūną. Or.gazmiška moters prigimtis: kaip atskleisti prigimtinį kūno gebėjimą jausti malonumą savo kasdienybėje, veikloje, santykiuose? Kaip ne tik patirti daugkartinius or.gazmus, o gyventi taip, kad Tavo išlaisvintas autentiškumas atsispindėtų Tavo judesiuose, skambėtų balse, šviestų akyse? 

3. Savirealizacija. Tavo supergalios - talentai ir duotybės. Kaip padaryti, kad apie savo darbą galėtum sakyti: „Tai gerai apmokamas hobis“?
Tikiu, kad gerai žinai jausmą, kai dirbdama jautiesi nusiplukusi, praradusi ryšį su savo kūnu, o išsvajotos gausos, kad ir kiek dirbtum, taip ir nejauti.
Kaip pamiršti įprotį dirbti iš sunkumo? Veiksmas iš malonumo - kaip šią energiją aktyvuoti savyje? Kaip išdrįsti veikti pilnai: kaip žinoti, ko nori, ir gebėti padaryti veiksmus dėl to drąsiai? 

 

4. Gausa slypi intuicijoje. Intuiciją išlaisvinusi moteris, arba kodėl sprendimai, priimti iš širdies, sėkmingesni už proto? Kaip girdėti ir pasitikėti intuicija, o protui deleguoti strategavimą, bet ne vadovavimą? Kaip leisti sau gyventi drąsiai - taip, kaip Tau iš tikrųjų norisi? Atsakymas - pažadintame gebėjime jausti subtiliau, - išlaisvinti intuiciją, vidinį gebėjimą „užuosti“ palankiausius sprendimus. 

Įrašai patogiai išsaugoti, tad prie kurso gali jungtis jau dabar.

5-as susitikimas norinčioms ir galinčioms - DOVANA nuo manęs - gyvas renginys Kaune pasirinktą mėn. Čia laukia moterų ratas su ekstatiniais šokiais, ceremonine kakava ir kita 3-4 val. trukmės programa, kurioje susijungsi su savo autentiška moteriška prigimtimi. Apie šios dovanos datas būsi informuota prisijungusi prie kurso. Daugiau apie renginį čia.


 

Moteris, nuo kurios neįmanoma atitraukti akių. Tai Tu, išlaisvinusi savo moteriškumą. Ar ši būsena Tau pasiekiama dabar?

 Kiekvienos sesijos trukmė - 2-2,5 val.
+ Dovana nuo manęs norinčioms ir galinčioms dabar prisijungiančioms dalyvėms - moterų ratas gyvai Kaune „In Flow“ studijoje pasirinktą mėn. (daugiau apie renginį čia).


Kurso kaina šiuo metu - 112 Eur. Registruojantis vėliau - 170 Eur.
Galimas apmokėjimas tokiomis dalimis ir per tokį laiką, kuris Tau būtų komfortiškas. Dėl šio apmokėjimo varianto parašyti laišką info@jurgitamedone.lt


Kurso struktūra

Kurso metu ties kiekviena tema laukia mano vedamos:

-paskaitos (teorinė dalis);

-emocijų, įsitikinimų transformavimo/paleidimo sesijos (grupinės terapinės sesijos su dalyvėmis man vedant per procesus);

-meditacijos, skirtos kiekvienos savaitės temą integruoti savo kasdienybėje (kiekvienai temai Tavęs laukia mano įrašytos meditacijos).

Atsirakink gražiausią savo moteriškumo versiją

JC-8295.JPG
JC-8719.JPG

Šis kursas Tau, jei nori...

 Santykiuose (nesvarbu, ar juose esi, ar nori atpažinti ir pasirinkti tinkamą vyrą) nori laisvai kvėpuoti. Nori duoti sau erdvės būti pilnai tokia, kokia esi - priimta, mylima ir mylinti.

●Nori jaustis įvertinta už savo talentus ir duotybes. Trokšti pilnai jaustis savo vietoje realizuodama save ir už tai gauti gausą. Nori idėjas įgyvendinti veiksmais, kvepiančiais ramybe ir taika.

Savo santykį su kūnu nori pagilinti taip, kad kaskart pažvelgus į veidrodį Tau nesinorėtų iš pasigėrėjimo atitraukti nuo jo akių. O gerklėje, krūtinėje trokšti jausti saldų „ach...“ skonį.

Nori dar labiau atsirakinti savyje gebėjimą jausti subtilesnius dalykus. Išlaisvinti vidinę uoslę. Ją sunku įdėti į žodžius, bet ji aiškiai juntama momentais, kai priimi sprendimus. Nuo pačių mažiausių, pvz., žinai, kurioje parduotuvėje rasi norimą drabužį; kuriame aukšte prisiparkuoti; kada pirkti bilietus į kitą šalį; iki didesnių, pvz., su kuriuo vyru kurti santykį; kuriuo metu ir kokias sumas investuoti ir pan.

Kurse tyrinėsi esmines gyvenimo sritis. Savo santykį su:
-vyrais;
-savirealizacija;
-gausa ir intuicija;
-kūnu.

Šias keturias temas ir tyrinėsime online kurse moterims „Išlaisvintas moteriškumas. Traukianti moteris“ .
Su malonumu kviečiu Tave prisijungti, jei norisi šiose temose atsirakinti dar platesnę save.

Net neabejoju, kad kurso metu ir po jo Tu susitiksi su dar gražesne savo versija.

Po kurso Tu:

 Atrasi savyje žymiai prasiplėtusią moterį - dažniau besijuokiančią, giliau atsipalaidavusią, labiau pasitikinčią, ryškiau šviečiančią ir traukiančią. 

 Tavo pagerėjęs santykis su savimi įneš gražių pokyčių ir santykiuose su kitais. Labai gali būti, kad kurso metu ir po jo iš aplinkinių išgirsi: „Kokia Tu pasikeitus! Ką padarei?“ 

 Atrasi kur kas daugiau meilės savo kūnui, ir tai atneš giluminį pasitenkinimo jausmą būnant moterimi, atsispindės Tavo judesiuose, kalboje, žvilgsnyje ir bendroje būsenoje.

 Pamatysi ir paleisi tuos sau nenaudingus elgsenos modelius, kuriuos pasąmoningai taikydavai iki šiol (įprotį dirbti sunkiai, įprotį rinktis aplink save žmones, negebančius kurti išties artimo emocinio ryšio, įprotį neleisti sau veikti taip, kaip pati nori, dėl aplinkinių nuomonių ir pan.).

 Jausiesi saugesnė, nes labiau pažinusi savo talentus ir duotybes atrasi naujų būdų jas realizuoti ir iš to gerai uždirbti.

 Praplėsi savo požiūrį pinigų ir gausos temoje.

 Įgausi įrankius ir gebėjimą patirti kasdienybėje žymiai daugiau ramybės, taikos, lengvumo.

 Atrasi daugiau taikos derindama dvi puses – savo intuiciją, jautrumą, gebėjimą jausti subtilesnius dalykus su kasdienybe ir racionalumu.

 Lengviau atpažinsi savo tikruosius norus, dėl to galėsi greičiau atskirti, su kokiais žmonėmis verta kurti bendras patirtis (asmeninius santykius, verslus ir kt.).

 Savo emocijas pažinsi naujai - nebebijosi tokių nepatogių jausmų kaip susierzinimas, pyktis, o atrasi juose dermę. 

 Išsineši sustiprėjusį pasitikėjimą savimi.

Deimantė

„Ši tema ir paskaita man buvo vau. Kaip gera klausyti, kad tu taip lengvai, paprastai ir švelniai kalbi apie moteris kūną, orgazmą, buvo nuostabu ir labai vertinga. Ir tavo atsakymas į mano klausimą susprogdino mano gilų įsitikinimą ir pasiteisinimą, jog čia etapas ir turiu tame kentėti 🙈😅 Tai išklausius jaučiau, kaip nuo pečių tiesiog nukrito našta.“

Eglė

„Kokia nereali meditacija, taip įkvepia atsimerkti ir žengti į gyvenimą su malonumu. 🌸 Ačiū, atrodo, taip norisi ir kitoms moterims parodyti šią meditaciją!“  

Kristina

„WOW, kiek daug naujos, įdomios ir naudingos informacijos🥰🙌 Ačiū tau labai🙏💗💫“

Augustė

„Na ką... Tokius patyrimus patyriau, kad man nunešė stogą.💜 Per kvėpavimą taip susijungiau su savimi, - dabar supratau, kaip ta energija veikia, <pasakoja apie seksualinės energijos pajautimą ir šią temą kurse> ir šiandien aš ją pajaučiau. <...> Per nugarą jaučiau šilumą tokią malonią ir lengvą, ir štai aš supratau, kad mano energija yra manyje būtent tuo metu. Dėkoju tau Jurgita, kad pamokinai ir perdavei visa tai, aš supratau ir pajaučiau, kaip tai veikia🩷🙏 wau… Rašau dabar ir dar neatsigaunu nuo tokio gėrio💜 Noriu būti tame 💜“

Kristina

„Kaip nuostabiai ir su tokiu lengvumu tu pravedei visas kurso temas, o man tavo džiaugsmo ir meilės energija pasijusdavo net matant bei girdint tave tik per telefono ekraną🥰❤️💫 O tavo pasidalintų meditacijų kasdieninis klausymas vis labiau ir labiau palietė mano širdies kerteles🥹Dėkoju tau labai, kad daliniesi savo pavyzdžiu įkvėpdama gyventi, einant savo širdies tikrųjų norų keliu🙏❤️ Aš irgi mokinuosi juo keliauti ir mano pamažu besikeičianti aplinka parodo, kad aš naviguoju teisingai🥰💗💫“

Paskaityk kurso dalyvių pasidalinimus:

Registracija

Viso kurso kaina dabar 112 Eur (vietoj 170 Eur)

Ačiū už registraciją. Iki pasimatymo!

252A0129.jpg

Apie mane

Jurgita Medonė saviugdos koučerė, daugybei moterų padedanti turėti geresnį ryšį su savo emocijomis, kūnu, mintimis. Gyvenimo kokybę keičiančių online kursų kūrėja. Patyriminių kelionių, retritų Meksikoje, Balyje, Lietuvoje organizatorė ir vedėja. Dviejų saviugdos studijų bendraįkūrėja. Knygos/planuotės „Tavo išminties knyga“ autorė. Sėkmingo asmeninio saviugdos ženklo kūrėja.
Anksčiau, būdama vyr. redaktore, leido tokius žurnalus kaip „Moters psichologija“, Natūralioji medicina“ ir kt.

Dabar, jau 7-inti metai, sertifikuota jogos (RYT 200), emocijų paleidimų, kvėpavimo praktikų specialistė, meditacijų vedėja.

​Intensyviai dirba su daugybe moterų, kurios nori geriau pažinti, mylėti save. Trokšta gilesnio santykio su savimi ir kokybės savo gyvenime.

Jurgita  moteris, leidžianti sau gyventi drąsiai. Ir savo pavyzdžiu įkvepianti kitus atrasti ir įgyvendinti savus norus. Visus verslus kuria, vadovaudamasi intuicija.

 Pravedė šimtus emocijų paleidimų ir kvėpavimo sesijų;

 Daugybę savęs pažinimo stovyklų moterims Lietuvoje ir užsienyje;
 Kiekvieną dieną dirba su moterimis asmeninėse ir grupinėse sesijose, moterų ratuose ir online kursuose.


Per 10 metų, kurių metu išbandžiau daugybę savęs pažinimo metodų, pamačiau, kad norint gyvenime patirti žymiai didesnės kokybės džiaugsmą, visų metodų esmė - pamatyti savyje nepažintas emocijas ir įsitikinimus. 

 

Šiame kurse, kaip jau matei, turėsime ne tik teorinę dalį, meditacijas, o ir terapines emocijų/įsitikinimų paleidimo sesijas. Vesdama šią dalį aš naudosiu emocijų paleidimo sesijas - Sedonos metodą. Šio metodo pradininkas - fizikas, sėkmingas entrepreneris Lester Levenson, padaręs didžiulį proveržį emocijų pažinimo pasaulyje.

Apie mane spaudoje

delfi_og_edited.png
unnamed_edited.png
download_edited_edited.png
cropped-Kauno-aleja_edited.jpg

Portalas Delfi.lt - Saviugdos koučerė Jurgita Medonė: „Kodėl moterims būtina pažinti savo ciklą“  Skaityti


Portalas 15min.lt - Emocijų paleidimų trenerė: „Neretai atsipalaiduojam tada, kai sugriūvam“  Skaityti


Portalas Zmones.lt - Jurgita Medonė - iš meilės gyvūnams ir sau  Skaityti 


Portalas Kaunoaleja.lt - Į naujos saviugdos studijos Kaune „In Flow“ atidarymą vos tilpo žmonės  Skaityti

Turint papildomų klausimų, susisiekite su manimi ir mielai į juos atsakysiu!

Anchor 1

Registracija

Viso kurso kaina dabar 112 Eur (vietoj 170 Eur)

Ačiū už registraciją. Iki pasimatymo!

bottom of page