top of page

„IŠLAISVINTAS MOTERIŠKUMAS.

TRAUKIANTI MOTERIS“.

Online kursas

252A0052.jpg

„IŠLAISVINTAS MOTERIŠKUMAS. TRAUKIANTI MOTERIS“

Online kursas

Nuo kovo 10 d.

 

  

 

„Išlaisvintas moteriškumas. Traukianti moteris“ - tai 4-ių savaičių programa moteriai, jaučiančiai, kad jos viduje gyvena neišmatuojamai moteriška, prisirpusi tekančio moteriškumo moteris. Ji autentiška, ji su niekuo nesilygina, nieko nebando atkartoti. Ji kaifuoja pati nuo savęs.

Dirbdama su daugybe moterų iš tiek daug jų girdžiu: „Gerai žinau, ką reiškia „būti vyru“, ir taip ilgiuosi moteriškos savęs. Abejoju, ar išvis kažkada tokia buvau, bet žinau ir jaučiu, kad giliai viduje esu neišmatuojamai moteriška, prisirpusi saldaus tekančio malonumo.“


Kaip šią būseną atsirakinti savyje ir integruoti kasdienybėje? Šią temą tyrinėsime naujame mano vedamame kurse.

Per kursą pakviesiu Tave dar labiau susipažinti su savimi - skirti kokybiško malonaus terapinio laiko sau.

Kurso temos:

1. Santykiai. Kodėl kai Tu pirmiausiai pasirenki save, visi kiti (vyras, vaikai ir kt.) lieka patenkinti? Kaip visus santykius su kitais rinktis ir kurti pagal savo tikruosius norus? Kaip užaugti savyje iki vertumo, kokio iš tikrųjų nori? Atsirakink giluminį pasitikėjimą savimi ir būtent iš šios būsenos rinktis vyrą ar/ir santykių kokybę. Kovo 10 d.

2. Mylinti savo kūną. Or.gazmiška moters prigimtis: kaip atskleisti prigimtinį kūno gebėjimą jausti malonumą savo kasdienybėje, veikloje, santykiuose? Kaip ne tik patirti daugkartinius or.gazmus, o gyventi taip, kad Tavo išlaisvintas autentiškumas atsispindėtų Tavo judesiuose, skambėtų balse, šviestų akyse? Kovo 17 d.

3. Savirealizacija. Tavo supergalios - talentai ir duotybės. Kaip padaryti, kad apie savo darbą galėtum sakyti: „Tai gerai apmokamas hobis“?
Tikiu, kad gerai žinai jausmą, kai dirbdama jautiesi nusiplukusi, praradusi ryšį su savo kūnu, o išsvajotos gausos, kad ir kiek dirbtum, taip ir nejauti.
Kaip pamiršti įprotį dirbti iš sunkumo? Veiksmas iš malonumo - kaip šią energiją aktyvuoti savyje? Kaip išdrįsti veikti pilnai: kaip žinoti, ko nori, ir gebėti padaryti veiksmus dėl to drąsiai? Kovo 24 d. 

 

4. Gausa slypi intuicijoje. Intuiciją išlaisvinusi moteris, arba kodėl sprendimai, priimti iš širdies, sėkmingesni už proto? Kaip girdėti ir pasitikėti intuicija, o protui deleguoti strategavimą, bet ne vadovavimą? Kaip leisti sau gyventi drąsiai - taip, kaip Tau iš tikrųjų norisi? Atsakymas - pažadintame gebėjime jausti subtiliau, - išlaisvinti intuiciją, vidinį gebėjimą „užuosti“ palankiausius sprendimus. Balandžio 1 d. 

Jei Tau ne visada tiks laikas, išliks visų susitikimų įrašai.

5-as susitikimas norinčioms ir galinčioms - DOVANA nuo manęs - gyvas renginys balandžio 6 d. 18 val. „In Flow“ studijoje Kaune. Tema „Šviesk ir spindėk“: Čia laukia moterų ratas su ekstatiniais šokiais, ceremonine kakava ir kita 3-4 val. trukmės programa, kurioje susijungsi su savo autentiška moteriška prigimtimi.

 


 

Moteris, nuo kurios neįmanoma atitraukti akių. Tai Tu, išlaisvinusi savo moteriškumą. Ar ši būsena Tau pasiekiama dabar?

252A9056.jpg

Kursas prasideda kovo 10 d. 10 val. Lietuvos laiku online. Kiekvieno susitikimo trukmė - 2-2,5 val. 

Visi online susitikimų laikai: kovo 10 d., 17 d., 28 d., balandžio 1 d. 10 val. Įrašai ir medžiaga liks išsaugota (tai patogu, jeigu bus kartų, kai negalėsi prisijungti online susitikimų metu).
+ Dovana nuo manęs norinčioms ir galinčioms - balandžio 6 d. 18 val. renginys gyvai Kaune „In Flow“ studijoje.
 
Kurso kaina: pirmoms 30 užsiregistravusiųjų kurso kaina 112 Eur. Registruojantis vėliau kurso kaina 170 Eur.


Kurso struktūra

Kurso metu ties kiekviena tema laukia mano vedamos:

-paskaitos (teorinė dalis);

-emocijų, įsitikinimų transformavimo/paleidimo sesijos (grupinės terapinės sesijos su dalyvėmis man vedant per procesus);

-meditacijos, skirtos kiekvienos savaitės temą integruoti savo kasdienybėje (kiekvienai temai Tavęs laukia mano įrašytos meditacijos).

Atsirakink gražiausią savo moteriškumo versiją

252A0207.jpg

Šis kursas Tau, jei nori...

 Santykiuose (nesvarbu, ar juose esi, ar nori atpažinti ir pasirinkti tinkamą vyrą) nori laisvai kvėpuoti. Nori duoti sau erdvės būti pilnai tokia, kokia esi - priimta, mylima ir mylinti.

●Nori jaustis įvertinta už savo talentus ir duotybes. Trokšti pilnai jaustis savo vietoje realizuodama save ir už tai gauti gausą. Nori idėjas įgyvendinti veiksmais, kvepiančiais ramybe ir taika.

Savo santykį su kūnu nori pagilinti taip, kad kaskart pažvelgus į veidrodį Tau nesinorėtų iš pasigėrėjimo atitraukti nuo jo akių. O gerklėje, krūtinėje trokšti jausti saldų „ach...“ skonį.

Nori dar labiau atsirakinti savyje gebėjimą jausti subtilesnius dalykus. Išlaisvinti vidinę uoslę. Ją sunku įdėti į žodžius, bet ji aiškiai juntama momentais, kai priimi sprendimus. Nuo pačių mažiausių, pvz., žinai, kurioje parduotuvėje rasi norimą drabužį; kuriame aukšte prisiparkuoti; kada pirkti bilietus į kitą šalį; iki didesnių, pvz., su kuriuo vyru kurti santykį; kuriuo metu ir kokias sumas investuoti ir pan.

Kurse tyrinėsi esmines gyvenimo sritis. Savo santykį su:
-vyrais;
-savirealizacija;
-gausa ir intuicija;
-kūnu.

Šias keturias temas ir tyrinėsime online kurse moterims „Išlaisvintas moteriškumas. Traukianti moteris“ .
Su malonumu kviečiu Tave prisijungti, jei norisi šiose temose atsirakinti dar platesnę save.

Net neabejoju, kad kurso metu ir po jo Tu susitiksi su dar gražesne savo versija.

Po kurso Tu:

 Atrasi savyje žymiai prasiplėtusią moterį - dažniau besijuokiančią, giliau atsipalaidavusią, labiau pasitikinčią, ryškiau šviečiančią ir traukiančią. 

 Tavo pagerėjęs santykis su savimi įneš gražių pokyčių ir santykiuose su kitais. Labai gali būti, kad kurso metu ir po jo iš aplinkinių išgirsi: „Kokia Tu pasikeitus! Ką padarei?“ 

 Atrasi kur kas daugiau meilės savo kūnui, ir tai atneš giluminį pasitenkinimo jausmą būnant moterimi, atsispindės Tavo judesiuose, kalboje, žvilgsnyje ir bendroje būsenoje.

 Pamatysi ir paleisi tuos sau nenaudingus elgsenos modelius, kuriuos pasąmoningai taikydavai iki šiol (įprotį dirbti sunkiai, įprotį rinktis aplink save žmones, negebančius kurti išties artimo emocinio ryšio, įprotį neleisti sau veikti taip, kaip pati nori, dėl aplinkinių nuomonių ir pan.).

 Jausiesi saugesnė, nes labiau pažinusi savo talentus ir duotybes atrasi naujų būdų jas realizuoti ir iš to gerai uždirbti.

 Praplėsi savo požiūrį pinigų ir gausos temoje.

 Įgausi įrankius ir gebėjimą patirti kasdienybėje žymiai daugiau ramybės, taikos, lengvumo.

 Atrasi daugiau taikos derindama dvi puses – savo intuiciją, jautrumą, gebėjimą jausti subtilesnius dalykus su kasdienybe ir racionalumu.

 Lengviau atpažinsi savo tikruosius norus, dėl to galėsi greičiau atskirti, su kokiais žmonėmis verta kurti bendras patirtis (asmeninius santykius, verslus ir kt.).

 Savo emocijas pažinsi naujai - nebebijosi tokių nepatogių jausmų kaip susierzinimas, pyktis, o atrasi juose dermę. 

 Išsineši sustiprėjusį pasitikėjimą savimi.

Paskaityk, kaip kitos dalyvės jaučiasi po savęs pažinimo mokymų:

Gintarė

„Išsinešu gabalėlį stebuklo. Stebuklo, kurį kiekvieną savaitę šitą mėnesį kiekvieną kartą mes čia visi sukurdavom. Kiekvieną kartą, kai baigiasi sesija, veidai, energija, akys dega. Atrodo, per kiekvieną sesiją atidarom savyje naują puzlės dalelę, kurią integruojam kasdienybėje.“

Sandra

„Užtenka vieno susitikimo su Jurgita ir ji pakeri savo moteriškumu, unikalumu, gilumu ir beribiškumu. Jurgita yra viena iš mano gyvenime sutiktų brangių mokytojų, su kuria drąsiai leidžiuosi į gilesnį savęs pažinimą ir priėmimą jos vedamų meditacijų, kvėpavimo sesijų ir kakavos ceremonijų metu. Jurgitos vedami moterų retritai yra intensyvūs, stiprūs, bet iš jų išvyksti su naujais savęs atradimais bei gera doze vidinės ramybės ir džiaugsmo.“  

Vigintė

„Atėjau čia tiesiog skirti laiko sau. Nes pas mane namie 3 lakstantys smagūs vaikai ir atrodė, kad laiko sau neturiu. Laukdavau kiekvienos sesijos, o po jų jausdavausi kaip 9-am dangui. Labai daug įsikvėpiau iš tavęs, Jurgita, ramybės, moteriškumo, lengvumo - savyje šias dalis pamačiau. Tiek daug metų neleidau sau skirti laiko.“

Registracija

Viso kurso kaina dabar 112 Eur (vietoj 170 Eur)

Ačiū už registraciją. Iki pasimatymo!

252A0129.jpg

Apie mane

Aš esu Jurgita Medonė – sertifikuota jogos (RYT 200), emocijų paleidimų, kvėpavimo praktikų specialistė, meditacijų vedėja. 

Pasiekusi išsvajotas karjeros aukštumas leidyboje (buvau žurnalų „Moters psichologija“, „Natūralioji medicina“ ir kt. vyr. redaktorė), jau 6 m. intensyviai dirbu su daugybe moterų, kurios nori geriau pažinti, mylėti save. Trokšta gilesnio santykio su savimi ir kokybės savo gyvenime.

   

Padedu moterims turėti geresnį ryšį su savo kūnu, emocijomis ir mintimis.

 

 Pravedžiau šimtus emocijų paleidimų ir kvėpavimo sesijų;

 Daugybę savęs pažinimo stovyklų moterims Lietuvoje ir užsienyje;
 Kiekvieną dieną dirbu su moterimis asmeninėse ir grupinėse sesijose, moterų ratuose ir online kursuose.

Per 10 metų, kurių metu išbandžiau daugybę savęs pažinimo metodų, pamačiau, kad norint gyvenime patirti žymiai didesnės kokybės džiaugsmą, visų metodų esmė - pamatyti savyje nepažintas emocijas ir įsitikinimus. 

 

Šiame kurse, kaip jau matei, turėsime ne tik teorinę dalį, meditacijas, o ir terapines emocijų/įsitikinimų paleidimo sesijas. Vesdama šią dalį aš naudosiu emocijų paleidimo sesijas - Sedonos metodą. Šio metodo pradininkas - fizikas, sėkmingas entrepreneris Lester Levenson, padaręs didžiulį proveržį emocijų pažinimo pasaulyje.
 

Mano istorija


Dalis moterų klaidingai įsivaizduoja, kad jei šalia jų būtų daug uždirbantis vyras, kuris galėtų pilnai pasirūpinti finansais ir buitimi, va tuomet tikrai lengvai pavyktų būti savo gražiausia moteriškumo versija.

Pasakysiu atvirai - tai yra bullshit. Aš tame buvau ir patikrinau - tai neveikia.

Savo gyvenime esu padariusi drąsių eksperimentų: buvau ir karjeros moteris, užkopusi į leidybos viršūnes, kada už vyrą uždirbau daugiau. Buvau ir kitoje pusėje: išėjau iš darbų, nusprendusi, kad būsiu namų fėja. Ir tai buvo etapas, kada man nereikėjo rūpintis finansais. Bet laimės tame neradau.


Ir jei jau visai atvirai: tai buvo pats nelaimingiausias mano gyvenimo etapas. Nes aš nežydėjau. Nerealizavau savęs visos pilnai. Atsakomybę numečiau kitam, užuot atsirakinusi savyje tas dalis, nuo kurių bėgau.

Gražų, realizuotą autentišką moteriškumą atradau atskleidusi savyje dvi puses: ir moterišką, ir vyrišką. Išlaisvinusi ir gebėjimą jausti, kokius talentus turiu, ir gebėjimą padaryti veiksmus, kad iš jų gerai uždirbčiau. Ramybę atradau leidusi sau ir kalbėti švelniu balsu, ir treptelti koja, kai peržengiamos mano ribos.

Degu noru perteikti moterims tą laisvės jausmą kūne.

 Kaip gera jausti ryšį su savo esme - realizuoti savo talentus ir už tai gauti gausą.
 Kaip gera jausti traukiantį autentišką moteriškumą savyje.

 Kaip gera rinktis santykius ten, kur leidžiama būti visoms Tavo dalims. Kur gali būti priimta ir mylima.
 

Ir tai gali nutikti tik tada, kai Tu iš tiesų pažinsi ir pasirinksi save.

Apie mane spaudoje

delfi_og_edited.png
unnamed_edited.png
download_edited_edited.png
cropped-Kauno-aleja_edited.jpg

Portalas Delfi.lt - Saviugdos koučerė Jurgita Medonė: „Kodėl moterims būtina pažinti savo ciklą“  Skaityti


Portalas 15min.lt - Emocijų paleidimų trenerė: „Neretai atsipalaiduojam tada, kai sugriūvam“  Skaityti


Portalas Zmones.lt - Jurgita Medonė - iš meilės gyvūnams ir sau  Skaityti 


Portalas Kaunoaleja.lt - Į naujos saviugdos studijos Kaune „In Flow“ atidarymą vos tilpo žmonės  Skaityti

Turint papildomų klausimų, susisiekite su manimi ir mielai į juos atsakysiu!

Anchor 1

Registracija

Viso kurso kaina dabar 112 Eur (vietoj 170 Eur)

Ačiū už registraciją. Iki pasimatymo!

bottom of page