top of page

Kelionė Meksikoje

2024 m. lapkričio 10–20 d. 

Kviečiam Tave džiaugtis atradimais pažintinėje kelionėje Meksikoje!
Patirk kelionę mūsų patikrintu būdu - be spūsčių, be ilgo laukimo lankytinų vietų eilėse, alinančio karščio laukiant ir pan.
Tą pačią šalį galima patirti labai skirtingai. Keliauk taip, kad mėgautumeisi kiekvieną dieną kelione, o ne tik užsidėtum pliusiukus prie pamatytų lankytinų vietų objektų.
Organizuojamose kelionėse programą sudarome taip, kad dalyviai mėgautųsi visomis juslėmis: matydami tropinio grožio gamtą pailsėtų nuo kasdienybės, ir į ją grįžtų atsipalaidavę bei su naujomis mintimis.
Išsimėgautų prisirpusiais vietiniais vaisiais ir valgių pasiūla.
Skaityk toliau, ką Tau paruošėme.

Ar sakai sau „taip“?

Ar esi pasirengusi(-ęs)…


…mėgautis dieviško žydrumo balto smėlio paplūdimiais paplūdimiais?

…pamatyti išskirtinai Meksikai būdingas senotes?

…būti glostomai(-am) saulės įšildytų jūros bangų?
…gaudyti gausiai tiesiai į rankas Karibų jūros atplukdomas kriaukles?

…kvėpuoti drėgnu atogrąžų oru, nuo kurio oda įgauna aksominį švelnumą?

…pamaitinti kūną prisirpusiais vaisiais?

Kelionės organizatorės

Jurgita Medonė ir Julija Važnevičienė – pažintinių kelionių Meksikoje ir Balyje organizatorės. 

Kodėl Meksika?

1

Šalies istorija skaičiuoja tris tūkstantmečius, gali pasigirti nuostabiu kultūriniu ir dvasiniu paveldu. Čia galėsi pamatyti ne tik vieną iš 7-ių pasaulio stebuklų - Kukulkano piramidę senoviniame Čičen Itza miestelyje, o ir pajusi šiltą meksikiečių priėmimą. 

3

Senovės galingų civilizacijų (actekų, olmekų ir majų) miestai; senovinės galios vietos, vieni gražiausių paplūdimių pasaulyje, prisirpę vaisiai… Be to, Meksika yra laisva nuo COVID apribojimų!

2

Vieni gražiausių - balto smėlio ir žydro vandens paplūdimiai pasaulyje, prisirpę vietiniai vaisiai, drėgnas tropikų oras... O taip pat šioje kelionėje turėsi galimybę ne tik pabūti ir pajausti garsiojo Tulumo vaibą, o ir tikrą, autentišką Meksiką, kurią keliautojams norime parodyti be turistinio triukšmo. Mes turėsime vietinį skrydį, tad Meksiką patirsi išties labai turtingai.

4

Kodėl Meksika, galima vardinti ir vardinti. Nors Tavo širdis, skaitanti šį aprašymą, jau ir taip žino atsakymą, kodėl Meksika Tave kviečia. 

Chichen-Itza-600x733.jpeg
Tulum-Travel-Guide_-Best-places-to-eat-and-stay-600x900.jpeg

Meksikos kelionę sudaro dvi dalys:

1. Pirmoje kelionės dalyje, atvykę į Cancuną pora naktų pasimėgausime žydru, įšildytu Karibų jūros vandeniu, pailsėsime po skrydžių. O tada su vietiniu skrydžiu keliausime į San Cristobalį - miestą, kuriame jaučiama autentiška Meksikos dvasia. Vietiniai žmonės čia toliau nuo turizmo šurmulio. Tyrinėsime šioje srityje gražiausias vietas - karštąsias versmes; senotes;  pamatysime kakavmedžių augimo vietas, turėsime autentišką kakavos ceremoniją - ragausime kakavą, kurios gimtinė ir yra Meksika, pagal vietinių paruoštas tradicijas. Keliausime čia į vietinius turgus, kuriuose kainos žymiai mažesnės, nei kitose turistinėse vietose. Būtent šioje dalyje mes patirsime tikrą Meksiką. Pajusime meksikiečių gyvenimą, gamtą iš arti.

2. Antroje kelionės dalyje vietinių skrydžiu grįšime į Cancuną ir iškart tuomet vyksime į Tulumą, kuris garsėja vienais gražiausių paplūdimių pasaulyje, bohemiška dvasia. Čia mes norime jums parodyti Tulumo dvasią - mūsų jau patikrinti vietiniai vedliai ves ekstatinius šokius, garso terapiją. Parodysime autentiškas vietines natūralios kosmetikos ir kitos vietinės produkcijos parduotuvėles. Grįšime į skanaus maisto restoranus ir kavines, kur būsime svetingai sutikti. Čia turėsime ekskursiją - keliausime pamatyti vieno iš 7-ių pasaulio stebuklų - Kukulkano piramidės.

1

 KELIONĖS DALIS –
SAN CRISTOBALIS

Pirmoje kelionės dalyje mes saugiai keliausime į San Cristobalį: maudysimės įspūdingose senotėse, patirsime Kakavos ceremoniją, vedant vietiniams vedliams, valgysime saulės užaugintą prisirpusį maistą ir su džiaugsmu tyrinėsime Meksiką ir jos gamtą.

Čia mes: 

Patirsim neturistinių senočių galią

Mūsų jau patikrintas vedlys parodys neturistines senotes, kad ramiai galėtume prisipildyti šiuose gydančiuose vandens telkiniuose. Senotės susidarė lietaus vandeniui išplovus paviršinį klinčių sluoksnį ir susijungus su požeminiais urvais. Čia susijungęs dangus ir žemė. Materija ir dvasia. Senotėse giliai atsipalaiduojama vien būnant jose.

IMG_0307_jpg-1152x2048.jpeg
IMG_0441-1155x2048.jpeg
IMG_0373_jpg-1152x2048.jpeg

Žodžio „senotė“ reikšmė kilusi iš majų kalbos žodžio Ts’ono’ot, reiškiančio „kažkas gilaus“. Senovės majai senotes naudojo kaip ritualines vietas. Mūsų vedlys parodys šventas majų gyduolių šviesos ritualams naudotas vietas, kurių nepamatytume jokioje kelionių agentūroje.
Maudysimės senotėse, leisime sau mėgautis.

Dalyvausime unikalioje ritualinėje Temeskalio pirtyje, vedant vietiniams vedliams

IMG_0207_jpg-scaled-e1672748143298.jpeg
IMG_0209_jpg-scaled-e1672748204162.jpeg
Screenshot-2022-02-01-at-14.27.00-1570x1570-1 (2).webp

Temeskalis yra maža šventykla, panaši į apvalią gimdą. Kaip ir gimdoje, taip ir Temeskalyje tvyro tamsa, pripildyta garo drėgmės ir šilumos. Ji švelniai apsupa ir gydo ceremonijos dalyvius. Tai ne tik tik etninė natūrali garinė pirtis, o ir 3 valandas trunkantis ritualas ir erdvė dvasinėms praktikoms – apsivalymui, gydymui, transformacijai ir maldai. Be to, kad Temeskalis pasižymi detoksikuojančiu poveikiu, šis ritualas leidžia transformuoti gilumines vidines baimes ir įsitikinimus. Taip pat žinoma, kad šis ritualas gali stipriai atverti širdį, praplėsti sąmonę, padėti susijungti su savo šaknimis ir tikrąja prigimtimi, suteikti naują gyvenimo prasmės perspektyvą.

Maudynės karštosiose versmėse, Kakavos ceremonija, vietiniai turgūs

79186e9bbdfa94c1b2089d2e54ff502c.jpg
IMG_4922.JPG
b76f8d37c4c7e37f9d63a6ad2f8c274a.jpg

Čia mes maudysimės karštosiose versmėse - tai natūralūs terminiai vandenys, atitekantys į baseinus. Maudynės jose ramina. Šie vandenys gausūs mineralų. Sakoma, kad jie net atjaunina. 

Pamatysime, kur auga, kaip renkama kakava ir kaip gimsta pats tikriausias, aukščiausios rūšies šokoladas. Turėsime kakavos ceremoniją, kurią pagal vietines tradicijas mums ves vietiniai vedliai.

Pasimėgausime San Cristobalio turgumis, kuriuose rasimės gėrybių, kokių nerastume turistinėse vietose. Ir kainos čia bus žymiai mažesnės nei kitur.


 

Kakavos ceremonija, vedant vietiniams vedliams!

Screenshot 2023-06-18 at 18.48.42.png
Screenshot 2023-06-18 at 18.48.55.png
Screenshot 2023-06-18 at 18.49.17.png

2

KELIONĖS DALIS – TULUMAS

Kaip ir senovėje, taip ir dabar kakavos ceremonija yra nuostabus būdas susikurti saugią ir jaukią erdvę širdžiai atsiverti. Išgėrus kakavos atsiveria atsipalaidavimo būsena, paleidžiamos negatyvios emocijos, įvyksta susijungimas su savimi ir visa supančia mylinčia energija. 

Manoma, kad prieš 66 milijonus metų asteroidas atsitrenkė į Žemę Jukatano pusiasalio regione, dabar žinomoje Tulumo vardu. Jis čia paskleidė neįtikėtiną energijos kiekį. Daugelis žmonių tiki, kad energija vis dar gyvena Tulume ir sukuria magišką aurą visame regione. Šioje stovyklos dalyje mes apsigyvensime komfortiškose Tulumo vietose. Mėgausimės įspūdingais vaizdais, plaukiosime šiltame Karibų jūros vandenyje, ragausime nuostabaus maisto, patirsime vietinių vedlių vedamas terapijas ir švęsime gyvenimą.

 

Čia mes: 

Aplankysime vieną iš 7 pasaulio stebuklų – Majų Kukulkano piramidę

IMG_1123_jpg-scaled-e1672750070681-1339x1536.jpeg

Meksikos Jukatano pusiasalyje išlikę majų miesto Čičen Ica griuvėsiai. Žymiausias išlikęs statinys Čičen Icoje – stiprią energetiką turinti laiptuotoji Kukulkano piramidė, atspindinti majų pasaulio suvokimą ir astronomines žinias. Ši laiptuota piramidė turi 365 laiptelius – po vieną kiekvienai metų dienai. Kukulkano piramidė – simetriškas įspūdingo dydžio majų civilizacijos palikimas, kuriam jau daugiau nei 1000 metų. Taip pat tai yra vienas iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų ir įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą!

Mėgausimės žydrais Tulumo paplūdimiais ir paplūdimio kavinėmis

Tulumas pasižymi balto smėlio paplūdimiais ir jų krantus skalaujančiu dangaus žydrumo spalvos jūros vandeniu. Prisisėmę ekskursijos įspūdžių, būdami tokioje pasakiškoje aplinkoje mėgausimės neįtikėtinu pakrantės grožiu, miesto jaukumu ir pasirinktuose restoranuose išmėginsime siūlomų valgių ir gėrimų skonius.

Patirsime vietinių vedlių terapijas

Aquarius-New-Moon-Ritual-Guide-—-Temple-The-Moon-e1672759224291.jpeg
1-1080x1080-1.webp
AROUND-THE-CAMPFIRE-e1672759358853.jpeg
  • Patirsime Tulumo dvasią alsuojantį išsilaisvinimą ekstatinių šokių metu. Čia mes įsiliesime į vietinę energiją, kad kiekviena kūno ląstelė persismelktų laisve ir pilnatve.

  • Mėgausimės vietinių healer’ių atliekamais autentiškais masažais. Už papildomą mokestį vietovėje, kurioje apsigyvensime, bus galimybė įsigyti giliai atpalaiduojančio masažo procedūras tam, kad savyje įkūnytum visišką atsipalaidavimą egzotiškoje aplinkoje, apsuptoje tropinių augalų ir paukščių čiulbėjimo.

Ar jau nekantrauji prisijungti ir pasinerti kartu į šventės ir savęs atradimo kelionę? Tikiu, taip! 

SVARBU ŽINOTI!

Norime akcentuoti, kad vilose miegojimas gali būti dvivietėse lovose, kurių kambariuose dažnai būna dvi arba kartais net trys. Turėkite mintyje, kad reikės ilsėtis grupėse. Tokia jau Meksikos ypatybė – labai retai įmanoma rasti gražų, estetišką apgyvendinimą (šitai bus) ir kad visi kambariai būtų vienviečiai. Mūsų išrinktas apgyvendinimas labai nuostabiai tinka prie kelionės programos, todėl tikimės, kad draugiškas poilsis jums nesukels nepatogumo. Jau po pirmų kelionės dienų jausitės tikrai artimi, todėl tai tikrai turėtų tapti maža ir visiškai neesmine smulkmena, kuri nesutrukdys nuostabioms patirtims, kurios laukia jūsų Meksikoje. 

Akimirkos iš praėjusių kelionių Meksikoje

Dalinamės užfiksuotomis akimirkomis iš kelionių Meksikoje, kurias vedė Julija ir Jurgita