top of page

Stovyklos Meksikoje

2023 m. lapkričio 10 – 20 d. ir 2024 m. kovo 17 – 27 d.

Kviečiame Tave patirti autentišką Meksiką. Su mūsų ir jau patikrintų vietinių vedlių lydėjimu. Su pasinėrimu į tik vietiniams žinomas galios vietas. Su atsivėrimu širdies kvietimui prasiplėsti dar labiau. Čia vyks transformacija, vidinis budimas per lengvumą ir šventės energiją.

Ar sakai sau „taip“?

Ar esi pasirengusi(-ęs)…

…leisti galingoms Meksikos žemėms palydėti Tave į dar didesnį atsivėrimą meilei?
…mėgautis dieviško žydrumo paplūdimiais?
…atsiduoti gydančiai džiunglių dvasiai?

…patirti stiprią senočių galią?

…būti glostomai(-am) šiltų jūros bangų?
…gaudyti gausiai tiesiai į rankas Karibų jūros atplukdomas kriaukles?

…kvėpuoti drėgnu atogrąžų oru, nuo kurio oda įgauna aksominį švelnumą?

…pamaitinti kūną prisirpusiais vaisiais?

Stovyklos vedlės

​Julija ir Jurgita – abi saviugdos trenerės, vedančios žmones per meilės energiją. 

Kodėl Meksika?

1

Meksikos žemės yra labai galingos. Šalies istorija skaičiuoja tris tūkstantmečius, gali pasigirti nuostabiu kultūriniu ir dvasiniu paveldu. Patyrus šią šalį viduje pasileidžia ribojantys įsitikinimai, nes tokios laisvės, kokią spinduliuoja ši šalis, jos vietovės ir joje gyvenantys žmonės, daugelis vakariečių dar nėra pilnai patyrę.

3

Senovės galingų civilizacijų (actekų, olmekų ir majų) miestai; senovinės galios vietos, vieni gražiausių paplūdimių pasaulyje, prisirpę vaisiai… Be to, Meksika yra laisva nuo COVID apribojimų!

2

Šių žemių energija palydėja į išsilaisvinimą iš vidinių apribojimų, trukdančių patirti save absoliučioje laisvėje. Tyrinėjant šios šalies dvasinį grožį, galios vietos, sielos lengviau sugrįžta į prigimtinę pilnatvės būseną. 

4

Kodėl Meksika, galima vardinti ir vardinti. Nors Tavo siela, skaitanti šį aprašymą, jau ir taip žino atsakymą, kodėl Meksika Tave kviečia. Ar Tavo Žemiškasis Aš atliepia į šį kvietimą? 

Chichen-Itza-600x733.jpeg
Tulum-Travel-Guide_-Best-places-to-eat-and-stay-600x900.jpeg

Būtent čia, laisvoje, galingoje ir stebuklingoje Meksikos žemėje vyks stovykla „IŠSILAISVINIMAS“, kurią sudarys net kelios dalys.

1. Pirmoje kelionės dalyje Tu patirsi susijungimą su gamta džiunglių energijoje, kuri padės išsiplėsti iki sielos vibracijos dažniū ir transformuoti gyvenimo temas, kuriose jautei nepatogumą.  

2. Antroje kelionės dalyje visomis juslėmis komfortiškai mėgausiesi ir tyrinėsi Meksikos žemių siūlomus patyrimus.

3. Trečioje kelionės dalyje laukia susijungimas su pilnatvės būsena, vieni gražiausių pasaulyje, saulės įšildyti paplūdimiai. 

Kelionėje patyriminėmis praktikomis mėgausiesi lydint ne tik Julijai ir Jurgitai, o ir vietiniams vedliams.

1

 DALIS – TRANSFORMACIJA

Pirmoje stovyklos dalyje mes gyvensime laukinėmis sąlygomis gamtoje (bet kartu ir saugiai - įsikursime senovines tradicijas išlaikiusiame majų kaimelyje), patogiose palapinėse džiunglėse. Mūsų laukia labai gilus ėjimas į ryšį su savimi, susijungiant su Meksikos gamta ir dvasia, todėl pirmosios dalies metu išsivalysime nuo įsisenėjusių ir nebereikalingų programų. Leisime džiunglių dvasiai saugoti mūsų procesus, maudysimės įspūdingose senotėse, patirsime šamaninius ritualus, sąmoningai kvėpuosime, valgysime saulės užaugintą prisirpusį maistą ir keliausime gilyn į savo sielos kerteles per ryšį su gamta.

Čia mes: 

Patirsim neturistinių senočių galią

Mūsų jau patikrintas vedlys parodys neturistines senotes, kuriose su grupe būsime vieni, kad visiškai netrukdomai galėtume prisipildyti šiuose gydančiuose vandens telkiniuose. Senotės susidarė lietaus vandeniui išplovus paviršinį klinčių sluoksnį ir susijungus su požeminiais urvais. Čia susijungęs dangus ir žemė. Materija ir dvasia. Būtent dėl to senotėse gali vykti gili transformacija vien pabuvus jose.

IMG_0307_jpg-1152x2048.jpeg
IMG_0441-1155x2048.jpeg
IMG_0373_jpg-1152x2048.jpeg

Žodžio „senotė“ reikšmė kilusi iš majų kalbos žodžio Ts’ono’ot, reiškiančio „kažkas gilaus“. Senovės majai senotes naudojo kaip ritualines vietas. Mūsų vedlys parodys šventas majų gyduolių šviesos ritualams naudotas vietas, kurių nepamatytume jokioje kelionių agentūroje.
Patirsime visas trijų tipų (uždaras, pusiau atviras, atviras) senotes. Maudysimės jose, medituosime, leisime sielai mėgautis.

Dalyvausime unikalioje ritualinėje Temeskalio pirtyje, vedant vietiniams vedliams

IMG_0207_jpg-scaled-e1672748143298.jpeg
IMG_0209_jpg-scaled-e1672748204162.jpeg
Screenshot-2022-02-01-at-14.27.00-1570x1570-1 (2).webp

Temeskalis yra maža šventykla, panaši į apvalią gimdą. Kaip ir gimdoje, taip ir Temeskalyje tvyro tamsa, pripildyta garo drėgmės ir šilumos. Ji švelniai apsupa ir gydo ceremonijos dalyvius. Tai ne tik tik etninė natūrali garinė pirtis, o ir 3 valandas trunkantis ritualas ir erdvė dvasinėms praktikoms – apsivalymui, gydymui, transformacijai ir maldai. Be to, kad Temeskalis pasižymi stipriai gydančiu ir detoksikuojančiu poveikiu, šis ritualas leidžia transformuoti gilumines vidines baimes ir įsitikinimus. Taip pat žinoma, kad šis ritualas gali stipriai atverti širdį, praplėsti sąmonę, padėti susijungti su savo šaknimis ir tikrąja prigimtimi, suteikti naują gyvenimo prasmės perspektyvą.

Gilyn į džiungles – turas su vietiniu vedliu

IMG_0708_jpg-scaled-e1672749957867.jpeg
7FA19982-7EFF-4C6F-9A30-3C88A3624D95.jpeg
IMG_9982_jpg-scaled-e1672749836787.jpeg

Leisimės tyrinėti džiunglių. Šioje patirtyje mus lydės dar vienas šviesios energijos vedlys, su kuriuo susipažinome praėjusio retrito metu. Leisime džiunglių dvasiai palydėti mus į dar stipresnį saugų susijungimą su savo sielomis per gamtos palaikymą.

2

DALIS – MALONUMO ENERGIJA

Čia mes:

Aplankysime vieną iš 7 pasaulio stebuklų – Majų Kukulkano piramidę

IMG_1123_jpg-scaled-e1672750070681-1339x1536.jpeg

Meksikos Jukatano pusiasalyje išlikę majų miesto Čičen Ica griuvėsiai. Žymiausias išlikęs statinys Čičen Icoje – stiprią energetiką turinti laiptuotoji Kukulkano piramidė, atspindinti majų pasaulio suvokimą ir astronomines žinias. Ši laiptuota piramidė turi 365 laiptelius – po vieną kiekvienai metų dienai. Kukulkano piramidė – simetriškas įspūdingo dydžio majų civilizacijos palikimas, kuriam jau daugiau nei 1000 metų. Taip pat tai yra vienas iš 7 naujųjų pasaulio stebuklų ir įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą!

Mėgausimės žydrais Tulumo paplūdimiais ir paplūdimio kavinėmis

Tulumas pasižymi balto smėlio paplūdimiais ir jų krantus skalaujančiu dangaus žydrumo spalvos jūros vandeniu. Prisisėmę ekskursijos įspūdžių, būdami tokioje pasakiškoje aplinkoje mėgausimės neįtikėtinu pakrantės grožiu, miesto jaukumu ir pasirinktuose restoranuose išmėginsime siūlomų valgių ir gėrimų skonius.

3

DALIS – SUSIJUNGIMAS SU PILNATVE

Manoma, kad prieš 66 milijonus metų asteroidas atsitrenkė į Žemę Jukatano pusiasalio regione, dabar žinomoje Tulumo vardu. Jis čia paskleidė neįtikėtiną energijos kiekį. Daugelis žmonių tiki, kad energija vis dar gyvena Tulume ir sukuria magišką aurą visame regione. Šioje stovyklos dalyje mes apsigyvensime komfortiškose Tulumo vietose. Mėgausimės įspūdingais vaizdais, plaukiosime šiltame Karibų jūros vandenyje, ragausime nuostabaus maisto, patirsime vietinių vedlių vedamas terapijas ir švęsime gyvenimą.

 

Ši dalis skirta pilnam išsilaisvinimui per džiaugsmo energiją. Mus sups stebuklinga gamtos aura ir žydra Karibų jūra. Čia patirsime galingą išsilaisvinimą per praktikas, ritualus, ekstatinius šokius ir atsipalaidavimą fiziniu, emociniu, dvasiniu lygmenimis. 

Čia mes: 

Patirsime gydančias vietinių vedlių terapijas

  • Patirsime Tulumo dvasia alsuojantį išsilaisvinimą ekstatinių šokių metu. Čia mes įsiliesime į vietinę energiją, kad kiekviena kūno ląstelė persismelktų laisve ir pilnatve.

  • Turėsime galimybę patirti pagal autentiškas majų tradicijas vietinės vedlės vedamą Kakavos ceremoniją.

  • Mėgausimės vietinių healer’ių atliekamais autentiškais masažais. Už papildomą mokestį vietovėje, kurioje apsigyvensime, bus galimybė įsigyti giliai relaksuojančias masažo procedūras tam, kad savyje įkūnytum visišką atsipalaidavimą egzotiškoje aplinkoje, apsuptoje tropinių augalų ir paukščių čiulbėjimo.

Aquarius-New-Moon-Ritual-Guide-—-Temple-The-Moon-e1672759224291.jpeg
1-1080x1080-1.webp
AROUND-THE-CAMPFIRE-e1672759358853.jpeg

Ar jau nekantrauji prisijungti ir pasinerti kartu į šventės ir savęs atradimo kelionę? Tikiu, taip! 

Praktikos, per kurias susijungsi su savo Esatimi

Stovyklos uždarymui – vainikuojanti Kakavos ceremonija ant jūros kranto!

Screenshot 2023-06-18 at 18.48.42.png
Screenshot 2023-06-18 at 18.48.55.png
Screenshot 2023-06-18 at 18.49.17.png

Kaip ir senovėje, taip ir dabar kakavos ceremonija yra nuostabus būdas susikurti gydančią, saugią ir jaukią erdvę širdžiai atsiverti. Išgėrus kakavos atsiveria euforinė būsena, paleidžiamos negatyvios emocijos, įvyksta susijungimas su savimi ir visa supančia mylinčia energija. Kartu sukursime erdvę dar labiau užmegzti ryšį vieniem su kitais, švęsime savo nuostabią būtį būnant pasakiškoje vietoje per labai švelnią energiją, ir padėsime savyje išsilaisvinti dieviškai būčiai, kuri išsireiškia per kūrybą, gausą ir meilę. Atsiversime kakavos dvasiai, leisime jai tekėti per mūsų kūnus. Kakavos ceremoniją pagal majų tradicijas ves vietinė vedlė.

SVARBU ŽINOTI!

Pirmoje stovyklos dalyje gyvensime gamtoje. Būkite pasiruošę gamtinėms sąlygoms. Su savimi turėkit purškiklį nuo odų, gertuvę vandeniui, skrybėlę nuo saulės, labai lengvą ir patogią aprangą bei avalynę. Tulumo miestui ir gyvenimui viloje turėkite gražių suknelių vakarinėms dalims.

 

Norime akcentuoti, kad vilose miegojimas bus dvivietėse lovose, kurių kambariuose dažnai būna dvi arba net trys. Turėkite mintyje, kad reikės ilsėtis grupėse. Tokia jau Meksikos ypatybė – labai retai įmanoma rasti apgyvendinimą, kad visi kambariai būtų vienviečiai. Mūsų išrinktas apgyvendinimas labai nuostabiai tinka prie stovyklos programos, todėl tikimės, kad draugiškas poilsis jums nesukels nepatogumo. Jau po pirmų stovyklos dienų jausitės tikrai artimi, todėl tai tikrai turėtų tapti maža ir visiškai neesmine smulkmena, kuri nesutrukdys nuostabioms patirtims, kurios laukia jūsų Meksikoje. 

Akimirkos iš praėjusios stovyklos Meksikoje

Dalinamės užfiksuotomis akimirkomis iš stovyklų Meksikoje, kurias praėjusį lapkritį ir kovą vedė Julija ir Jurgita