top of page

Kelionė Balyje

2025 m. sausio 10-20 d.

Kviečiam Tave džiaugtis atradimais pažintinėje kelionėje Balyje!
Patirk kelionę mūsų patikrintu būdu - be spūsčių, be ilgo laukimo lankytinų vietų eilėse, alinančio karščio laukiant ir pan.

Tą pačią šalį galima patirti labai skirtingai. Keliauk taip, kad mėgautumeisi kiekvieną dieną kelione, o ne tik užsidėtum pliusiukus prie pamatytų lankytinų vietų objektų.
Organizuojamose kelionėse programą sudarome taip, kad dalyviai mėgautųsi visomis juslėmis: matydami tropinio grožio gamtą pailsėtų nuo kasdienybės, ir į ją grįžtų
 atsipalaidavę bei su naujomis mintimis.
Išsimėgautų prisirpusiais vietiniais vaisiais ir valgių pasiūla.
Skaityk toliau, ką Tau paruošėme.

Ar sakai sau „taip“?

Patirsime Bali žemes autentišku būdu. Gyvensime Ubud, kuris visame pasaulyje garsėja holistiniu požiūriu, jogos, vietinio maisto gausa. Aplankysime ir garsiausią šventyklą, ir jos vandens apsivalymo ritualą. Pasidžiaugsime laukinėmis beždžionėmis šventame beždžionių miške, nukeliausime į vienas stipriausių energetinių vietų.
O kad patirtumei Balį pilnai, antroje kelionės dalyje apsigyvensime Uluwatu mieste, kad pasimėgautume vandenynu ir teikiamais malonumais.

Kelionės organizatorės

 Jurgita Medonė ir Julija Važnevičienė – pažintinių kelionių Balyje ir Meksikoje organizatorės. 

Kodėl Balis?

1

Balyje dėl savo stiprios energetikos, vietinių stipraus ryšio su subtiliuoju pasauliu (čia ne tik šventyklose, o ir gatvėse nuolatos smilksta smilkalai), juntama stipri energetika, kurioje taip lengva girdėti savo širdį ir suprasti tikruosius norus. 
Be to, Balis - holistinio pasaulio centras. Čia - tikra jogos ir kitų sąmoningumo praktikų mokytojų Meka.

3

Stovyklą organizuojame ne turistiniu laikotarpiu, kada galime išvengti spūsčių, ilgo laukimo eilėse ir didelio žmonių srauto. Šiuo laikotarpiu visa gamta bus sužaliavusi. Pamatysime krioklių grožį pačiame savo pike. 

Susijungsime su Balio gamta, patirsime galios vietas, ragausime prisirpusius vaisius…

Be to, Balis tapo laisvas nuo COVID apribojimų!

2

Skanus, sveikas, egzotiškas vietinių ruošiamas maistas. Ilgametės masažo ir SPA meistrų tradicijos.

Ir masažai, ir maistas Balyje garsėja itin mažomis kainomis.

4

Patirsime Balyje ir vietinius ekstatinius šokius, garso terapijas. Kaip be to, juk Balis garsėja didžiulia atsipalaidavimo terapijų gausa.
 

Kodėl Balis, galima vardinti ir vardinti. Nors Tavo širdis, skaitanti šį aprašymą, jau ir taip žino atsakymą, kodėl Balis Tave kviečia. 

ab3eb483ab6b969cae6a295407f4c57e.jpg
bali.jpg

1

 KELIONĖS DALIS 

Atvykę į Balį įsikursime Ubude. Čia patirsime Bali žemes be turizmo šurmulio, leisime kriokliams mus nuvalyti, pamiršę rūpesčius ir atsitraukę nuo kasdienybės giliai atsipalaiduosime. Maudysimės kriokliuose, leisime kūnui pasimėgauti masažais, kas norės - giliai atpalaiduojančiais ekstatiniais šokiais, valgysime saulės užaugintą prisirpusį maistą ir keliausime gilyn į savo sielos kerteles per ryšį su gamta.

Čia mes: 

Patirsim vandens apsivalymą Tirta Empul šventykloje 

Tirta Empul šventykla skirta apsivalymui. Jos vandenyse vietiniai ir keliautojai energetiškai nusiplauna, apsivalo nuo senų įsitikinimų, emocijų, patirčių.
Čia mūsų laukia vandens apsivalymo ritualas, po kurio atsinaujinsime ir geriau nei anksčiau girdėsime širdį ir intuiciją.

tirta empul.jpg
tirta empul 3.jpg
tirta empul4.jpg

Patirsime atnaujinančią krioklių galią

git git 2.jpg
sekumpul.jpg
sekumpul2.jpg

Patirsime vieną aukščiausių ir labiausiai tekančių Balyje krioklių „Git Git“. Čia iš daugiau nei keturiasdešimties metrų aukščio uolėtos atbrailos iškrenta gryna kalnų upė. Žemiau vanduo teka į baseiną, kuriame galima maudytis.

Dar vienas krioklys, kuriuo mėgausimės maudynėmis – tai vienas labiausiai Balyje fotografuojamų krioklių „Sekumpul“.

Į Balio krioklius geriausia vykti – nuo ​​spalio iki balandžio (o mes juk keliaujam sausį ir patenkame į šį laiką), nes tada kriokliai pasirodo visame savo grožyje – jie pilnai tekantys ir labai įspūdingi su didele vandens srove, krentančia iš aukštai.

 

Aplankysime Šventą Beždžionių Mišką

monkey forest.jpg

Čia mes gyvensime Ubud miestelyje, kuriame rasi visame pasaulyje žinomą jogos ir holistikos pasaulį. Toliau skaityk, kas Tavęs laukia.


Viena iš įsimintinų vietų - Šventas Beždžionių Miškas.

Ši šventovė yra natūrali ilgauodegių Balio makakų buveinė.

Miško atogrąžų džiunglės, raižytos statulos ir gražios šventyklos sukuria labai patrauklią ir mistinę atmosferą.

Šioje šventykloje gyvena daugiau nei tūkstantis beždžionių. Taip pat 27 hektarų atogrąžų miško plote yra daugiau nei 100 skirtingų medžių rūšių ir daugybė augalų.

Šventą Beždžionių Mišką yra būtina pamatyti, nes nieko panašaus nepamatysite niekur kitur planetoje.

Mėgausimės masažais, SPA centrais,
vietinėmis jogos studijomis,
gardžiu maistu

Balis garsėja holistiniu pasauliu - čia vietiniai turi stiprų ryšį su subtiliuoju pasauliu. Dėl to Balis ir vadinamas Dievų sala - tokioje energijoje žymiai lengviau girdėti savo širdį ir tikruosius norus.

Šioje dalyje mes keliausime su malonumo energija. Mėgausimės vietinių atliekamais profesionaliais masažais (kurių kainos tokios stulbinamai mažos, kad mėgstant masažus čia gali norėtis į juos eiti kiekvieną dieną, o gal net ir po kelis kartus). Mėgausimės SPA malonumais ne tik kūnui, o ir sielai.

Patirsim jogos studijose vedamų praktikų malonumą.

Prisisėmę ekskursijos įspūdžių, būdami tokioje pasakiškoje aplinkoje mėgausimės neįtikėtinu gamtos grožiu, miesto jaukumu ir pasirinktuose restoranuose išmėginsime siūlomų valgių ir gėrimų skonius. Maisto kainos čia taip pat palyginti nedidelės.

Pamatysime ryžių terasas

Žinoma, leisime akims ir kitoms juslėms pasimėgauti ryžių terasomis, kurių grožis Balyje leidžia patirti šios šalies išskirtinumą.

ryziu terasos.jpg
gembleng.jpg
71ddf522e71302f5b22768546cc5bb20.jpg

2

KELIONĖS DALIS 

Čia mes:

Mėgausimės balto smėlio paplūdimiais Uluwatu

923785df12f7ef8df5c28e064ce591e4.jpg
5464a97c0e20732a9b11c70724a43604.jpg
d3be603a6ed87adb4f475d655116e789.jpg

Ar jau nekantrauji prisijungti ir pasinerti į šią džiaugsmingų atradimų kelionę? Tikiu, taip! 

SVARBU ŽINOTI!

Norime akcentuoti, kad miegojimas gali būti dvivietėse lovose. Turėkite mintyje, kad reikės ilsėtis grupėse. Mūsų išrinktas apgyvendinimas yra estetiškas, komfortiškas ir nuostabiai tinka prie kelionės programos, todėl tikimės, kad draugiškas poilsis jums nesukels nepatogumo. Jau po pirmų kelionės dienų jausitės tikrai artimi, todėl tai tikrai turėtų tapti maža ir visiškai neesmine smulkmena, kuri nesutrukdys nuostabioms patirtims, kurios laukia jūsų Balyje. 

Akimirkos iš praėjusių kelionių užsienyje

Dalinamės užfiksuotomis akimirkomis iš pažintinių kelionių vedė Julija ir Jurgita

Kelionės Balyje programa*

2025 m. sausio 10-20 d.

*​​Programa gali nežymiai keistis, reaguojant į nenumatytas aplinkybes

Dalyvavimo informacija

Kelionės kaina 2200 EUR žmogui + skrydis (~1000 EUR)
Dėmesio: pirmiems 6 užsiregistravusiems kelionės kaina tik 2000 Eur!

Registracija patvirtinama padarius 500 EUR negrąžinamo avanso pervedimą. Norėdami patirti šį išties išlaisvinantį nuotykį, susisiekite su mumis el. paštu info@jurgitamedone.lt ir mes suteiksime jums savo banko detales, kur ir galėsite pervesti avansą arba pilną sumą. Avansas grąžinamas ligos atveju. Kitais atvejais negrąžinamas.

Vietų skaičius ribotas. 

Jeigu pajutai vidinį norą, sakyk savo sielai taip ir užsiimk sau vietą į šią ekskliuzyvinę kelionę.

Į kaina įskaičiuota:

 

᪥ Transportas iš oro uosto ir į oro uostą ᪥ Pervežimai tarp apgyvendinimo vietų ᪥ Apgyvendinimas visas naktis (10 naktų) ᪥ Visos kelionės programoje aprašytos išvykos, ekskursijos ᪥ Pusryčiai visus rytus (saldūs prinokę vaisiai ir gvakamolė iš vietinių avokadų) ᪥ Ekstatinių šokių vakarėlis, kurį ves vietiniai vedliai

 

Į kaina neįskaičiuota:

 

᪥ Skrydžiai iš Vilniaus į Denpasar ir iš Denpasar į Vilnių* Prieš kelionę mes atsiųsime atrinktus geriausius skrydžių pasiūlymus.  * Jeigu reikalinga pagalba perkant skrydį, mes būtinai padėsime. Renkantis skrydį būtinai atkreipkite dėmėsį į persėdimo vietos Covid reikalavimus. Balyje ir Lietuvoje spec. reikalavimų nėra. ᪥ Kelionės draudimas ᪥ Viza (apie 40 Eur) ᪥ Pietūs, vakarienė (Balyje išties skanaus ir sotaus maisto kainos nedidelės - gali būti 4-10 Eur) PAPILDOMAI UŽSAKOMA: ᪥ Masažai; ᪥ Papildomos ekskursijos; ᪥ Transportas gyvenant Ubud mieste laisvu kelionės laiku (galima išsinuomoti dviratį arba motorolerį). 

Turi klausimų?

Kontaktai