top of page

Stovykla Balyje

POKYČIAI SU LENGVUMU

2023 m. gruodžio 11-20 d.

Pokyčiai visada prasideda nuo vidaus. Kiek besistengtum, kiek save bespaustum, kiek beįrodynėtum, realūs pokyčiai išorėje neįvyks tol, kol nepadarysi pokyčio viduje. 

 

Šioje kelionėje mes mokysimės nusiimti šarvus ir išgirsti save iš tikrųjų, paleisti kitų įsivaizdavimus apie mums skirtą gyvenimą, išgirsime save ir eisime į pokytį su džiaugsmu.

Ar sakai sau „taip“?

Ar esi pasirengusi(-ęs)…

Pradžioje gyvensime Munduk kaimelyje, kuriame būsime apsupti gamtos ir tylos. Patirsime Bali žemes be turizmo šurmulio, leisime kriokliams mus nuvalyti, susijungsime su tikruoju Aš. O tada keliausime į Ubud, kuris visame pasaulyje garsėja holistiniu požiūriu, jogos, vietinio maisto gausa. Aplankysime ir garsiausią šventyklą, ir jos vandens apsivalymo ritualą. Pasidžiaugsime laukinėmis beždžionėmis šventame beždžionių miške, nukeliausime į vienas stipriausių energetinių vietų.

Stovyklos vedlės

​Julija ir Jurgita – abi saviugdos koučerės, vedančios žmones per meilės energiją. 

Kodėl Balis?

1

Balyje dėl savo stiprios energetikos, vietinių stipraus ryšio su subtiliuoju pasauliu (čia ne tik šventyklose, o ir gatvėse nuolatos smilksta smilkalai), juntama stipri energetika, kurioje taip lengva girdėti savo širdį ir suprasti tikruosius norus. 
Be to, Balis - holistinio pasaulio centras. Čia - tikra jogos ir kitų sąmoningumo praktikų mokytojų Meka.

3

Stovyklą organizuojame ne turistiniu laikotarpiu, kada galime išvengti spūsčių, ilgo laukimo eilėse ir didelio žmonių srauto. Šiuo laikotarpiu visa gamta bus sužaliavusi. Pamatysime krioklių grožį pačiame savo pike. 

Susijungsime su Balio gamta, patirsime galios vietas, ragausime prisirpusius vaisius…

Be to, Balis tapo laisvas nuo COVID apribojimų!

2

Stovyklos pavadinimas kviečia į pokyčius su lengvumu. Pokytis - nuolatinė gyvenimo dalis. Jau patyrei, kad vienintelis dalykas, kuris nesikeičia, tai pokyčio buvimas gyvenime.
Balyje kviečiam tame įsileisti pokytį tose temose, kurios Tau šiuo metu svarbios, su lengvumu.
Visa Balio aplinka tam padės - skanus, sveikas, egzotiškas vietinių ruošiamas maistas. Ilgametės masažo ir SPA meistrų tradicijos.

Ir masažai, ir maistas Balyje garsėja itin mažomis kainomis.

4

Bus ir praktikų, kurios suksis aplink ryšį su kūnu. Kūno judesio dirbtuvės, kvėpavimas, šokis, emocijų paleidimai, joga. Visas patyrimas perKŪNĄ. Pakviesim Tave patirti tą saldų atradimų skonį. Saldumą toje akimirkoje, kai suvokiamas lig tol buvęs ribojantis įsitikinimas ir žinojimas, ką rinksiesi vietoj to nuo šiol. Saldumą leidžiant sau jausti. Ak, bus saldu išties🥰
 

Kodėl Balis, galima vardinti ir vardinti. Nors Tavo siela, skaitanti šį aprašymą, jau ir taip žino atsakymą, kodėl Balis Tave kviečia. Ar Tavo Žemiškasis Aš atliepia į šį kvietimą? 

ab3eb483ab6b969cae6a295407f4c57e.jpg
bali.jpg

Būtent čia, laisvose, stipriose Balio žemėse vyks stovykla „POKYČIAI SU LENGVUMU“, kurią sudarys dvi dalys.

1. Pirmoje kelionės dalyje Tu patirsi susijungimą su gamta tyroje Munduk kaimo energijoje, kuri padės išsiplėsti iki sielos vibracijos dažnių ir transformuoti gyvenimo temas, kuriose jautei nepatogumą.  

2. Antroje kelionės dalyje visomis juslėmis komfortiškai mėgausiesi ir tyrinėsi Balio žemių siūlomus patyrimus.

Laukia susijungimas su pilnatvės būsena ir pokytis, kurį po kelionės parsiveši į savo kasdienybę.

1

 DALIS – TRANSFORMACIJA

Pirmoje stovyklos dalyje mes gyvensime gamtoje, įsikursime Munduk kaimelyje, kuriame būsime apsupti gamtos. Patirsime Bali žemes be turizmo šurmulio, leisime kriokliams mus nuvalyti, susijungsime su tikruoju Aš. Mūsų laukia labai gilus ėjimas į ryšį su savimi, susijungiant su Bali gamta ir dvasia, todėl pirmosios dalies metu išsivalysime nuo įsisenėjusių ir nebereikalingų programų. Leisime gamtai saugoti mūsų procesus, maudysimės kriokliuose, patirsime susijungimo su kūnu praktikas, sąmoningai kvėpuosime, valgysime saulės užaugintą prisirpusį maistą ir keliausime gilyn į savo sielos kerteles per ryšį su gamta.

Čia mes: 

Patirsim vandens apsivalymą Tirta Empul šventykloje 

Tirta Empul šventykla skirta apsivalymui. Jos vandenyse vietiniai ir keliautojai energetiškai nusiplauna, apsivalo nuo senų energijų – senų įsitikinimų, emocijų, patirčių.
Čia mūsų laukia vandens apsivalymo ritualas, po kurio atsinaujinsime ir geriau nei anksčiau girdėsime širdį ir intuiciją.

tirta empul.jpg
tirta empul 3.jpg
tirta empul4.jpg

Patirsime atnaujinančią krioklių galią

git git 2.jpg
sekumpul.jpg
sekumpul2.jpg

Patirsime vieną aukščiausių ir labiausiai tekančių Balyje krioklių „Git Git“. Čia iš daugiau nei keturiasdešimties metrų aukščio uolėtos atbrailos iškrenta gryna kalnų upė. Žemiau vanduo teka į baseiną, kuriame galima maudytis.

Dar vienas krioklys, kuriuo mėgausimės maudynėmis – tai vienas labiausiai Balyje fotografuojamų krioklių „Sekumpul“.

Į Balio krioklius geriausia vykti – nuo ​​spalio iki balandžio (o mes juk keliaujam gruodį ir patenkame į šį laiką), nes tada kriokliai pasirodo visame savo grožyje – jie pilnai tekantys ir labai įspūdingi su didele vandens srove, krentančia iš aukštai.

 

2

DALIS – POKYČIAI SU LENGVUMU

Čia mes:

Aplankysime Šventą Beždžionių Mišką

monkey forest.jpg

Čia mes gyvensime Ubud miestelyje, kuriame rasi visame pasaulyje žinomą jogos ir holistikos pasaulį. Toliau skaityk, kas Tavęs laukia.


Viena iš įsimintinų vietų - Šventas Beždžionių Miškas.

Ši šventovė yra natūrali ilgauodegių Balio makakų buveinė.

Miško atogrąžų džiunglės, raižytos statulos ir gražios šventyklos sukuria labai patrauklią ir mistinę atmosferą.

Šioje šventykloje gyvena daugiau nei tūkstantis beždžionių. Taip pat 27 hektarų atogrąžų miško plote yra daugiau nei 100 skirtingų medžių rūšių ir daugybė augalų.

Šventą Beždžionių Mišką yra būtina pamatyti, nes nieko panašaus nepamatysite niekur kitur planetoje.

Mėgausimės masažais, SPA centrais,
vietinėmis jogos studijomis,
gardžiu maistu

Balis garsėja holistiniu pasauliu - čia vietiniai turi stiprų ryšį su subtiliuoju pasauliu. Dėl to Balis ir vadinamas Dievų sala - tokioje energijoje žymiai lengviau girdėti savo širdį ir tikruosius norus.

Šioje dalyje mes keliausime su malonumo energija. Mėgausimės vietinių atliekamais profesionaliais masažais (kurių kainos tokios stulbinamai mažos, kad mėgstant masažus čia gali norėtis į juos eiti kiekvieną dieną, o gal net ir po kelis kartus). Mėgausimės SPA malonumais ne tik kūnui, o ir sielai.

Patirsim jogos studijose vedamų praktikų malonumą.

Prisisėmę ekskursijos įspūdžių, būdami tokioje pasakiškoje aplinkoje mėgausimės neįtikėtinu gamtos grožiu, miesto jaukumu ir pasirinktuose restoranuose išmėginsime siūlomų valgių ir gėrimų skonius. Maisto kainos čia taip pat palyginti nedidelės.

Išvyka į Sidemen kaimelį su ryžių terasomis

Čia turėsime dienos išvyką į autentišką Sidemen kaimelį su ryžių terasomis. Čia, žaliame ryžių terasų slėnyje, slepiasi kaimeliai. Vaikščiosime po kaimelius, mėgausimės buvimu gamtoje, maudynėmis Gembleng krioklio versmėse. Pakeliui atvyksime į galios vietą su paslėptu olose kriokliu Tukad Cepung.

ryziu terasos.jpg
gembleng.jpg
71ddf522e71302f5b22768546cc5bb20.jpg

Ar jau nekantrauji prisijungti ir pasinerti kartu į šventės ir savęs atradimo kelionę? Tikiu, taip! 

Praktikos, per kurias susijungsi su savo Esatimi

Stovyklos uždarymui – vainikuojanti
Kakavos ceremonija!

Screenshot 2023-06-18 at 18.48.42.png
Screenshot 2023-06-18 at 18.48.55.png
Screenshot 2023-06-18 at 18.49.17.png

Kaip ir senovėje, taip ir dabar kakavos ceremonija yra nuostabus būdas susikurti gydančią, saugią ir jaukią erdvę širdžiai atsiverti. Išgėrus kakavos atsiveria euforinė būsena, paleidžiamos negatyvios emocijos, įvyksta susijungimas su savimi ir visa supančia mylinčia energija. Kartu sukursime erdvę dar labiau užmegzti ryšį vieniem su kitais, švęsime savo nuostabią būtį būnant pasakiškoje vietoje per labai švelnią energiją, ir padėsime savyje išsilaisvinti dieviškai būčiai, kuri išsireiškia per kūrybą, gausą ir meilę. Atsiversime kakavos dvasiai, leisime jai tekėti per mūsų kūnus.

SVARBU ŽINOTI!

Pirmoje stovyklos dalyje gyvensime gamtoje. Būkite pasiruošę gamtinėms sąlygoms. Su savimi turėkit purškiklį nuo odų, gertuvę vandeniui, skrybėlę nuo saulės, labai lengvą ir patogią aprangą bei avalynę. 

 

Norime akcentuoti, kad miegojimas gali būti dvivietėse lovose. Turėkite mintyje, kad reikės ilsėtis grupėse. Mūsų išrinktas apgyvendinimas labai nuostabiai tinka prie stovyklos programos, todėl tikimės, kad draugiškas poilsis jums nesukels nepatogumo. Jau po pirmų stovyklos dienų jausitės tikrai artimi, todėl tai tikrai turėtų tapti maža ir visiškai neesmine smulkmena, kuri nesutrukdys nuostabioms patirtims, kurios laukia jūsų Balyje. 

Akimirkos iš praėjusių stovyklų užsienyje

Dalinamės užfiksuotomis akimirkomis iš patyriminių stovyklų vedė Julija ir Jurgita