top of page

„Moters energetikos kodai“.

Energetinio intelekto lavinimo kursas online

„Moters energetikos kodai“.

Energetinio intelekto lavinimo

kursas online

 

 Šis kursas Tau, jei...

 • jauti savo psichinius gebėjimus, bet kartu pati save ir stabdai, nes Tavo protui tai atrodo neįprasta ir nesuprantama.

 • nori labiau girdėti savo intuiciją.

 • karts nuo karto jauti pasimetimo, atsiskyrimo jausmą, ir pastebi, kad tai suintensyvėja, kai nepriimi savo sielos dovanų, bandai gyventi „normaliai“, taip, kaip dauguma.

 • esi jautri, greitai pastebi, kaip kiti jaučiasi, vis labiau gauni informaciją subtiliais būdais – per sapnus, per ženklus.

 • šiomis temomis gali kalbėti tik su mažu žmonių ratu, pasaulį matančiu taip, kaip Tu. Kitiems bijai pasakoti, nes nenori likti nesuprasta.

 • jauti, kad visapusė gausa ateina per tikrumą – per leidimą sau būti pilnai autentiška. Ir jauti, kad Tau reikia pagalbos, pilnai pamatant savo duotybes ir kartu būnant įsižeminusiai.

 • nori išmokti būti balanse – ir būti ryšyje su siela, ir tvirtai stovėti ant žemės.

 

 

 

 

Kaip pasitikėti savo moteriška intuicija? Kaip atskirti, kada jos balsas yra tiesa?
Kodėl energetinis intelektas – tiesiausias kelias priimant sprendimus?

 

Liepos 18 d. 12 val. Įrašas išliks.

Šios nemokamos dalies metu Tavęs taip pat lauks specialiai šiai temai įrašyta Jurgitos Medonės meditacija, kurios klausydama susijungsi su savo intuicija. Šis dažnis Tau padės susibalansuoti bet kada, kada Tau prireiks.

​​

 

 


 

1-as kodas: Susijungimas su siela ir sielos vedliais.

Liepos 25 d. 12 val.

(Visi kurso įrašai išliks)

1. Tavo kūnas yra portalas. Tavo balsas yra portalas. Tavo gebėjimas jausti yra portalas. Šiame modulyje paruoši savo sistemas – emocinį lauką, fizinį kūną, kad galėtum į save įsileisti daugiau šviesos srauto.
Kadangi Tavo siela visada yra aukštame dažnyje, informaciją, perduodamą jos, gali užmegzti pati atsivėrusi aukštiems dažniams – būdama meilės, pasitikėjimo, gausos būsenoje.

2. Tu gali būti ryšyje ne tik su savo siela, o ir su sielos vedliais. Vedliai – tai aukštame dažnyje esančios šviesos energijos, su kuriomis gali kontaktuoti, kai reikia vedimo, atsakymų. Kai esame ryšyje su savimi, galime ir patys suprasti, kas yra mūsų sielos vedliai (paprastai jų turime daugiau nei vieną). Prisimink, su kuo iš gyvų (fizinėje realybėje) ar išėjusių sielų turi ypatingą ryšį?

Pvz., mano vieni iš sielos vedlių – mano močiutė ir senelis, kurie jau išėję iš fizinių kūnų. Bet taip pat yra sielų, kurios gyvena žemiškuose kūnuose, ir jaučiu jų nuolatinį vedimą bei apsaugą. Tu taip pat turi savo palaikymo komandą – sielos vedlius.
 

3. Šiame modulyje taip pat mokysiesi susijungti ne tik su savo siela, sielos vedliais, o ir aukštais Lemūrijos ar kitų šviesos civilizacijų, artimų būtent Tavo autentiškai sielai, dažniais. Tai padės Tau save išlaikyti geroje energijoje, aukštuose dažniuose ir toliau – kursui pasibaigus.

Šiame modulyje švelniai, džiugiai mokysiesi būti ryšyje su savo siela, kuriai vedant gyvenimas vyksta stebuklo nuotaikoje. Kad Tavo mokymasis būtų efektyvus, kiekvieną mokymosi savaitę klausysi specialiai tai temai įrašytų meditacijų, įvedančių į atsipalaidavimo būseną, kurioje gali būti ryšyje su savo siela ir sielos vedliais.

2-as kodas: Kaip atskirti, kada kalba siela, o kada tai – fantazijos?

Rugpjūčio 1 d. 12 val.

Šio modulio metu turėsime sesiją su manimi ir gydytoja psichiatre-psichoterapeute Akvile Stankevičiūte-Caicedo.

Noras susimažinti, neprisiimti pilnai atsakomybės, t.y. neleisti sau pilnai būti ryšyje su siela, daugeliui kyla iš bausmės baimės – iš Raganos („ragana“ - regėti daugiau) žaizdos (Witch Wound). Tai – kolektyvinė pasąmoninė moters baimė būti nubaustai už tai, kad jaučia ir patiria daugiau, nei galima matyti akimis ar paaiškinti tik protu. Nes buvo kartos, kuriose intuityvios moterys buvo baudžiamos (inkvizicijos laikai). Ši patirtis gyva mūsų kolektyvinėje pasąmonėje. Kartais tai, ką jaučia, bet apie ką plačiai nekalbama, moterims baisu pripažinti net sau. Tad šią sesiją vesime kartu su psichiatre-psichoterapeute A. Stankevičiūte-Caicedo, ir kartu lydėsime Tave į savo galios susigrąžinimą ir į leidimą pagaliau sau leisti pilnai matyti, kad tai, ką Tu jauti intuityviai, yra TIESA.

Po šios sesijos žymiai labiau pasitikėsi savo intuicija, pasileis blokai ir galėsi matyti ir jausti dar aiškiau bei dar labiau pasitikėdama savimi ir dar tvirčiau stovėdama ant žemės.

3-ias kodas: Kaip atpažinti sielos dovanas ir kurti pasauliui drąsiai?

Rugpjūčio 8 d. 12 val.

Balansuosi moterišką ir vyrišką energijas savyje, kad aiškiai jaustum balansą, gebėdama veikti, kurti struktūras, vedina intuicijos. Aktyvuosi dieviško moteriškumo kanalą savyje – tai yra raktas, kaip veikia gyvenimas per malonumą. Jei šis kanalas uždarytas, neįmanoma nei veikti iš malonumo, nei suprasti, kaip tai išvis įmanoma. Štai kodėl tiek daug moterų vaikšto per aplinkui ir neranda kelio. Nes kelias yra vidun.

Modulio metu aktyvuosi savyje sakralią seksualinę energiją, kuri padės Tau siekiant savo gyvenimo tikslų savirealizacijoje.

Atpažinusi savo sielos dovanas ir susijungusi su intuicija gebėsi aiškiai jausti sielos žinutes ir vedimą. Tai žymiai palengvins Tavo gyvenimą – dings blaškymasis. Turėsi prieigą prie savo potencialo ir galėsi pilnai dalintis savo dovanomis su kitais, kurdama produktus, paslaugas, verslus, sulygiuotus su meilės ir šviesos dažniais.

Susiderinusi su siela Tu perkelsi į kitą lygį savo veiklą, verslą, savirealizaciją.

4-as kodas. Gausa Tavyje. Veikdama išvien su siela Tu natūraliai susilygiuoji su gausos energija gražiausiu būdu.

Rugpjūčio 14 d. 12 val.

Manifestacija veikia ne tada, kada Visatos prašai išpildyti savo norus. Tikroji manifestacija – tai susilygiavimas su savo sielos dažniu. Šis dažnis – tai švytėjimo dažnis, kuriame Tu leidi sau spindėti plačiai.

Tavo siela – jos grožis, stiprybė, pripildyta švelnumo, sielos galimybės yra žymiai didesnė, nei protu gali įsivaizduoti. Ir Tavo sielos tikrieji NORAI yra žymiai didesni, nei iki šiol manei. Leisk sau susijungti su savo siela, ir ji Tau viską perduos.

6-as susitikimas norinčioms ir galinčioms - DOVANA nuo manęs - gyvas renginys Kauno raj. MIŠKE rugpjūčio 15 d. 17-21 val. Čia laukia moterų ratas su ekstatiniais šokiais, ceremonine kakava ir kita 4 val. trukmės programa, kurioje susijungsi su savo autentiška moteriška prigimtimi. 
 

Leisk sau būti susijungusi su savimi, savo ašyje, įsižeminusi labiau, nei bet kada anksčiau. Prisimink, kas esi.

Nemokama įvadinė paskaita:

Pilno kurso temos:

Anchor 2

Paskaitų laikai:
Liepos 18 d. 12 val. (įvadinė paskaita);

Liepos 25 d. 12 val.;

Rugpjūčio 1 d. 12 val.;

Rugpjūčio 8 d. 12 val.;

Rugpjūčio 14 d. 12 val.

Visos paskaitos bus patogiai išsaugotos (tai aktualu, jei bus laikų, kada negalėsi prisijungti gyvai).

 
Kiekvienos sesijos trukmė - apie 2-2,5 val.
+ Dovana nuo manęs norinčioms ir galinčioms - moterų ratas gyvai Kauno raj. rugpjūčio 15 d. 17-21 val.


Kaina besiregistruojančioms iš anksto dabar - 166 Eur (vietų skaičius ribotas). Registruojantis vėliau - 220 Eur.
Galimas apmokėjimas tokiomis dalimis ir per tokį laiką, kuris Tau būtų komfortiškas. Dėl šio apmokėjimo varianto parašyti laišką info@jurgitamedone.lt


Kurso struktūra

Kurso metu ties kiekviena tema laukia mano vedamos:

-paskaitos (teorinė dalis);

-įsitikinimų transformavimo/paleidimo sesijos (grupinės terapinės sesijos su dalyvėmis man vedant per procesus);

-meditacijos, skirtos kiekvienos savaitės temą integruoti savo kasdienybėje (kiekvienai temai Tavęs laukia mano įrašytos meditacijos).

Susijunk su gražiausia savo sielos versija

2024 05 25-56_edited.jpg

Kurso metu Tu...

 • Aktyvuosi gebėjimą jausti savo sielą ir veikti išvien su ja.

 • Atsirakinsi drąsą veikti pagal savo atsineštus talentus ir duotybes.

 • Paimsi už rankos savo protą, iki šiol neleidusį pilnai matyti daugiau, ir parodysi, kad jausti energetiškai yra saugu.

 • Įkūnysi dievišką moteriškumą. Ši energija atsispindės Tavo santykiuose, Tavo kūryboje ir gebėjime pritraukti gausą.

 • Subalansuosi moterišką ir vyrišką energijas savyje, ir tai Tau padės būti įsižeminusiai, balanse, vientisume.


Nemaža dalis žmonių bijo pasakyti „taip“ sielos kvietimui priimti dar daugiau įvairiapusio sielos grožio, nes protas sako, kad jei dar daugiau jausi, tai gali tapti sudėtinga gyventi žemiškoje realybėje. O iš tikrųjų yra atvirkščiai. Kuo labiau susijungi su siela, tuo aiškiau naviguoji žemiškose temose. Tuo labiau supranti ne tik save, o ir Tave supančius žmones. Savo ir jų jausmus, mąstymą, pastrigimus, ir gebi matyti galimybes, išeitis. Kuo darnesniame ryšyje esi su savo siela, tuo daugiau žemiškos gausos patiri, tuo giliau patiri džiaugsmą, meilę. Ir tos problemos, kuriomis gyvenai iki tol, atrodo kaip praėjusio gyvenimo prisiminimai. Nes būnant ryšyje su siela būname aukštame dažnyje, kuriame kasdienės gyvenimo situacijos matomos skaidriai – taip, kaip iš tikrųjų ir yra.

Su Tavimi susijungusi siela pasakytų Tau panašiai:

„Brangioji,

Tavo laikas atėjo. Dieviška moteriška energija pasirengusi plėstis Tavyje. Prisimink savo galią, dievišką moteriškumą savyje. Prisimink, kas esi. Prisimink, iš kur atėjai. Šiam laikui ruošeisi daugybę amžių. Atėjo laikas nušviesti pasaulį savo šviesa. Aš esu čia su Tavimi. Aš Tau primenu, kokias nuostabias dovanas Tu esi sukaupusi per daugybę patirčių. Aš Tau padedu atverti akis, kad pamatytum savo pačios grožį. Jis toks platus, kad tą akimirką, kai jį suvoksi, suprasi, jog tik iš proto niekaip negalėjai jo pamatyti. Prisimink: Tu čia atėjai pilnai parodyti savo grožį pasauliui, leisdama sau veikti drąsiai – dalindamasi savo sielos dovanomis su pasauliu.

Tavo giminės moterys – daugybė kartų: Tavo mamos, močiučių ir kitų moterų sielos laukė šio momento. Kai Tu darai pokytį savyje, Tu darai pokytį visoje giminės linijoje. Jei tai skaitai, didelė tikimybė, kad Tu esi „That Girl“ – ta moteris, kuri yra pakankamai stipri savo švelnume, savo sielos išmintimi, kad padarytų juntamą pokytį, nutraukdama pasikartojančius giminės elgesio modelius, taip įnešdama šviesos ir užduodama toną naujam buvimui. Tokiam buvimui, kuriame veikiama iš meilės dažnių.

Kviečiu Tave leistis kartu į šią kelionę ir išlaisvinti savo beribį potencialą. Tavo kūnas yra portalas. Tavo balsas yra portalas. Viskas, ko Tau reikia, tai suprasti, kaip tai veikia.

Tai, kad turi fizinį kūną, yra nuostabi dovana. Brangink ją ir leisk sau patirti šį gyvenimą pilnai. Taip, kaip ir atėjai jį patirti.

Aš Tavęs laukiu. Ir pasaulis laukia taip pat. Leisk man Tau parodyti kelią į susijungimą su dieviška moteriška energija savyje. Prisimink, kas esi.“

 

Tavo siela

Deimantė

„Ši tema ir paskaita man buvo vau. Kaip gera klausyti, kad tu taip lengvai, paprastai ir švelniai kalbi apie moteris kūną, orgazmą, buvo nuostabu ir labai vertinga. Ir tavo atsakymas į mano klausimą susprogdino mano gilų įsitikinimą ir pasiteisinimą, jog čia etapas ir turiu tame kentėti 🙈😅 Tai išklausius jaučiau, kaip nuo pečių tiesiog nukrito našta.“

Eglė

„Kokia nereali meditacija, taip įkvepia atsimerkti ir žengti į gyvenimą su malonumu. 🌸 Ačiū, atrodo, taip norisi ir kitoms moterims parodyti šią meditaciją!“  

Kristina

„WOW, kiek daug naujos, įdomios ir naudingos informacijos🥰🙌 Ačiū tau labai🙏💗💫“

Augustė

„Na ką... Tokius patyrimus patyriau, kad man nunešė stogą.💜 Per kvėpavimą taip susijungiau su savimi, - dabar supratau, kaip ta energija veikia, <pasakoja apie seksualinės energijos pajautimą ir šią temą kurse> ir šiandien aš ją pajaučiau. <...> Per nugarą jaučiau šilumą tokią malonią ir lengvą, ir štai aš supratau, kad mano energija yra manyje būtent tuo metu. Dėkoju tau Jurgita, kad pamokinai ir perdavei visa tai, aš supratau ir pajaučiau, kaip tai veikia🩷🙏 wau… Rašau dabar ir dar neatsigaunu nuo tokio gėrio💜 Noriu būti tame 💜“

Kristina

„Kaip nuostabiai ir su tokiu lengvumu tu pravedei visas kurso temas, o man tavo džiaugsmo ir meilės energija pasijusdavo net matant bei girdint tave tik per telefono ekraną🥰❤️💫 O tavo pasidalintų meditacijų kasdieninis klausymas vis labiau ir labiau palietė mano širdies kerteles🥹Dėkoju tau labai, kad daliniesi savo pavyzdžiu įkvėpdama gyventi, einant savo širdies tikrųjų norų keliu🙏❤️ Aš irgi mokinuosi juo keliauti ir mano pamažu besikeičianti aplinka parodo, kad aš naviguoju teisingai🥰💗💫“

Paskaityk J. Medonės kursų dalyvių pasidalinimus:

Registracija

Viso kurso kaina registruojantis dabar 166 Eur (vietoj 220 Eur)

Ačiū už registraciją. Iki pasimatymo!

252A0129.jpg

Apie mane

Jurgita Medonė saviugdos koučerė, daugybei moterų padedanti turėti geresnį ryšį su savo emocijomis, kūnu, mintimis. Gyvenimo kokybę keičiančių online kursų kūrėja. Patyriminių kelionių, retritų Meksikoje, Balyje, Lietuvoje organizatorė ir vedėja. Dviejų saviugdos studijų bendraįkūrėja. Knygos/planuotės „Tavo išminties knyga“ autorė. Sėkmingo asmeninio saviugdos ženklo kūrėja.
Anksčiau, būdama vyr. redaktore, leido tokius žurnalus kaip „Moters psichologija“, Natūralioji medicina“ ir kt.

Dabar, jau 7-inti metai, sertifikuota jogos (RYT 200), emocijų paleidimų, kvėpavimo praktikų specialistė, meditacijų vedėja.
 

​Intensyviai dirba su daugybe moterų, kurios nori geriau pažinti, mylėti save. Trokšta gilesnio santykio su savimi ir kokybės savo gyvenime.

 

Jurgita  moteris, leidžianti sau gyventi drąsiai. Ir savo pavyzdžiu įkvepianti kitus atrasti ir įgyvendinti savus norus. Verslus kuria, vadovaudamasi intuicija.

 Pravedė šimtus emocijų paleidimų ir kvėpavimo sesijų;

 Daugybę savęs pažinimo stovyklų moterims Lietuvoje ir užsienyje;
 Kiekvieną dieną dirba su moterimis asmeninėse ir grupinėse sesijose, moterų ratuose ir online kursuose.


Klausimai – atsakymai

 • Ar šis kursas tinka pradedančiosioms ar pažengusioms?
  Kursas tinka ir pradedančiosioms (kurioms energetinio intelekto, intuicijos lavinimo temos - visiškai naujos), ir stipriai pažengusioms šiose temose. Vienos šioje atsivėrimo kelionėje save veda lėčiau, kitos atsiveria greitai ir gana staigiai. Tad įdėti į laiko ir iki šiol buvusios patirties rėmus sielos negalime. Klausykis savo širdies. Tas pirmas impulsas, kad turi būti šiame kurse, ir yra Tavo sielos kvietimas.
 • Jeigu negalėsiu dalyvauti tiesioginėse transliacijose, ar medžiaga išliks?
  Taip, visi įrašai bus patogiai išsaugoti.
 • Kiek laiko išliks prisijungimai prie kurso medžiagos?
  Metus laiko.

Apie mane spaudoje

delfi_og_edited.png
unnamed_edited.png
download_edited_edited.png
cropped-Kauno-aleja_edited.jpg

Portalas Delfi.lt - Saviugdos koučerė Jurgita Medonė: „Kodėl moterims būtina pažinti savo ciklą“  Skaityti


Portalas 15min.lt - Emocijų paleidimų trenerė: „Neretai atsipalaiduojam tada, kai sugriūvam“  Skaityti


Portalas Zmones.lt - Jurgita Medonė - iš meilės gyvūnams ir sau  Skaityti 


Portalas Kaunoaleja.lt - Į naujos saviugdos studijos Kaune „In Flow“ atidarymą vos tilpo žmonės  Skaityti

Turint papildomų klausimų, susisiekite su manimi ir mielai į juos atsakysiu!

Anchor 1

Registracija

Viso kurso kaina registruojantis dabar 166 Eur (vietoj 220 Eur)

Ačiū už registraciją. Iki pasimatymo!

bottom of page